Raido Asula loodud ettevõte pakub ventilatsioonisüsteemide paigalduse ja väljaehitamise teenust nii äri- kui ka eraklientidele üle Eesti. Inimesed veedavad keskmiselt 80% ajast ruumides. Ruumiõhust sõltub tervis ja enesetunne – halb õhk võib põhjustada terviseprobleeme. Nõrk ventilatsioon või ventilatsiooni puudumine tähendab, et saastunud õhku ei eemaldata ruumist. Seega ei ole kindlustatud inimese elutegevuseks vajaliku värske õhu hulk ja selle loomulik ringlemine ning ei ole tagatud tasemel mikrokliima. Kui uus maja korraliku ventilatsioonita jätta, võib see juba kolme kuu pärast hallitada ja seetõttu kapitaalremonti vajada.

Asulavent OÜ eesmärgiks on pakkuda kliendile ventilatsioonialast terviklahendust projektist kuni töötava süsteemini ning töötavast süsteemist tavapärase hoolduseni.

Ettevõte on äriplaanis seatud eesmärgid saavutanud ja saavutusega rahul. Kui esialgne plaan oli teha valdavalt alltöövõttu, siis tegelikkuses on ta leidnud ka oma isiklikud kliendid. Ettevõtte omanik usub, et mida aeg edasi, seda jätkusuutlikumaks ettevõte muutub.

Allikas: Töötukassa