Kas sina tead, miks on ventilatsiooni puhastus oluline? Kui veel mitte, siis kohe saad teada.

Ventilatsiooni peamiseks eesmärgiks on tuua ruumidesse värsket õhku, kuid millegipärast ei ole me kuigi mures selles osas, mis ventilatsioonisüsteemi sees toimub. Uskuge meid, niiske ventilatsioon on hea koht, kus bakterid, hallitus jms saavad vabalt vohada ning oma elu elada. Seepärast on ka ventilatsiooni puhastus olulisem, kui esmapilgul arvata võiks.
Kui tolmu võetakse sageli igapäevaselt ning põrandaid pestakse tavaliselt korra nädalas, siis ventilatsiooni puhastust ei tehta mõnes hoones mitte kunagi. See on probleem, sest praegusel ajal veedavad inimesed suure osa oma päevast siseruumides ning 40% tuppa sattuvast mustusest jõuab sinna läbi ventilatsiooni. Nii võib puhastamata ventilatsioon tekitada erinevaid tervisehädasid nagu peavalu, väsimus, nohu jne. Mõtle oma tervisele ning telli ventilatsiooni puhastus Asulaventist!
Lisaks õhusaaste tekkimisele ja erinevatele terviseriskidele on ventilatsiooni puhastamata jätmine ka äärmiselt tuleohtlik. Ventilatsiooni puhastus on kõigile kohustuslik vastavalt päästeameti tuleohutuse nõuetele. Ventilatsioonitorustikku kogunenud tolmu ja muude tuleohtlike materjalide abil levib tuli ventilatsioonitorustikus välkkiirusel edasi kogu hoonesse ja tuletõrje saabumise ajaks ei pruugi olla enam midagi päästa.

Seega hoia oma ventilatsioon puhas, sest ventilatsiooni puhastamine tagab tervisliku elukeskkonna.

Köögiventilatsiooni puhastus:

Köögi rasvakanalite puhastus on nõutav tulenevalt Eestis kehtivast standardist.
Söögikoha ventilatsioonikanaleid tuleb puhastada vastavalt kasutamise intensiivsusele:

– vähemalt korra kvartalis, kui seadmeid kasutatakse 12 h/ööpäevas – 16 h/ööpäevas.

– vähemalt kord poolaastas, kui seadmeid kasutatakse 6 h/ööpäevas –12 h/ööpäevas.

– vähemalt kord aastas, kui seadmeid kasutatakse 2 h/ööpäevas –6 h/ööpäevas. (Allikas Päästeamet)

Nii köögi- kui tavaventilatsiooni puhastuse saad tellida Asulaventist. Võta meiega ühendust ning kindlasti teeme sulle konkurentsivõimelise pakkumise.

Siitkaudu saad lisada oma päringule ka faili (d).
reCAPTCHA is required.