Pakume eramaja ventilatsiooni ehitust nii era- kui äriklientidele.

Valikus on kõikide tuntud tootjate seadmed ja materjalid.

Pakume:

Soojustagastusega ventilatsioon – Soojustagastusega süsteemi puhul kasutatakse kuni 95% välja tõmmatava õhu soojusest ära, et tasuta soojendada üles väljast tulev värske õhk. Võrreldes ainult väljatõmbeventilatsiooniga, kus ei kasutata heitõhu soojust ära võib olla sääst küttekuludelt kuni 40%.

Vajaduspõhine ventilatsioon (targa maja lahendus ehk seade töötab kui õhk on must) – uue põlvkonna nutika tarkvaralahenusega seadme sisse on integreeritud andurid, mis võimaldavad jälgida sisekliima kvaliteeti, vältides samal ajal üleventileerimist. Seadmetel on Integreeritud CO2, õhutemperatuuri ja õhuniiskuse andurid. Selline süsteem säästab kasutajale kütte- ja elektrikuludelt märkimisväärseid summasid. Kõrge soojustagastus vähendab küttekulusid kuni 40%. Pole mõtet täistuuridel ventileerida õhku kui õhk on puhas.

Niiskustagastusega ventilatsioon – Niiskustagastusega soojusvaheti tagastab nii soojust (efektiivsus kuni 90%) kui ka õhuniiskust (efektiivsus kuni 80%). Niiskustagastusega soojusvaheti on sarnane tavalise soojusvahetiga, kuid plaatides on kasutatud spetsiaalset innovaatilist polümeeri membraani tehnoloogiat. See võimaldab õhuniiskusel kanduda väljatõmmatavast õhust uuesti sissepuhkeõhku. Materjal on antibakteriaalne, mis ei lase mikroobidel plaadile tekkida.

Jahutusega ventilatsioon – ventilatsiooniseade integreeritud jahutusseadmega tagab suveperioodil mõnusalt jahedad eluruumid. Sissepuhkeõhk jahutatakse ventilatsiooniseadmed ja puhutakse sissepuhke torust eluruumidesse.

  • Projekteerime
  • Paigaldame
  • Hooldame